Parduotuvė

Fernox fluid protector Inhibitorius

ATNAUJINTAS PRODUKTAS: dabar vieno buteliuko užtenka apsaugoti 130 l tūrio sistemą.

  • Unikalus produktas toms šildymo sistemoms, į kurias įmontuotas magnetinis filtras
  • Pakelia korozijos darinius, purvą, kitus teršalus ir nukreipia juos į filtrą
  • Apsaugo sistemą nuo korozijos ir nuovirų susidarymo
  • Prailgina katilo, siurblio ir šilumokaičio sklandaus eksploatavimo trukmę
  • Išlieka veiksmingas visą sistemos tarnavimo laiką
  • 1 buteliukas apsaugo 130 l tūrio sistemą
  • Pakuotė 500 ml

Produkto kodas: 62236 Kategorijos: ,
  • Produkto ID:
  • 2076
Fernox fluid protector Inhibitorius

 

Produkto pritaikymas – šis produktas skirtas naudoti tose sistemose, į kurias įmontuoti Fernox filtrai TF1 arba kitų gamintojų analogiškai veikiantys filtrai (ciklonas + magnetas).

Kviečiame pasižiūrėti videofilmą, kaip veikia priemonė Fernox F1 Filter Fluid + Protector.

Priemonė „F1 Filter Fluid + Protector“ yra dvigubo poveikio. Sudėtyje esančios dispersinės medžiagos neleidžia nusėsti šildymo sistemoje esantiems teršalams ir korozijos produktams, juos pakelia ir nukreipia tiesiai į filtrą, kuriame jie ir pasilieka iki išvalymo. Be to, ši priemonė apsaugo šildymo sistemą nuo korozijos ir nuovirų susidarymo.

Priemonė apsaugo metalus (juoduosius metalus, varį, vario lydinius ir aliuminį ir kt.) nuo koroziją sukeliančios cheminės reakcijos, kuri vyksta metalams liečiantis su vandeniu.  Priemonė „F1 Filter Fluid + Protector“ tinka visų rūšių katilams, radiatoriams, grindinio šildymo ir kitokių tipų šildymo sistemoms. Šios priemonės pagalba tose šildymo sistemose, į kurias sumontuotas filtras TF1 (arba kito gamintojo analogiškas filtras), nuolat valosi sistemos vanduo, t.y. iš jo lengviau pasišalina korozijos produktai.

Priemonė „F1 Filter Fluid + Protector“ tinka visiems metalams ir plastikams, iš kurių gaminami šildymo prietaisai ir įrenginiai. Ją galima vienu metu naudoti kartu su kitais Fernox produktais.

Filtro TF1 ir priemonės „F1 Filter Fluid + Protector“ derinys kai kuriais atvejais atstoja pilną cheminį šildymo sistemos praplovimą. Šis sprendimas tinka, kai dėl įrengimo subtilybių šildymo sistemos neįmanoma gerai praplauti, kai sistema nėra labai užteršta, kai ji nebuvo praplauta prieš pradedant eksploataciją ar sumontavus katilą.

Techniniai duomenys
Priemonė „F1 Filter Fluid + Protector“ yra korozijos ir nuovirų inhibitorių ir dispersinių medžiagų mišinys.

Pavidalas: skystis. Kvapas: silpnas. Spalva: ruda. Koncentruoto produkto pH 8.3. Tirpalo pH 7.8 – 8.5. Santykinis tankis 1.135 (20°C).

Naudojimo būdas ir dozavimas
500 ml priemonės „F1 Filter Fluid + Protector“  koncentrato užtenka apsaugoti 130 litrų tūrio šildymo sistemą. Apsaugos priemonė supilama per filtrą TF1, radiatorių, kolektorių, nuorintoją, katilo atvamzdį. Tada įjungiama cirkuliacija, kad priemonė tolygiai pasiskirstytų šildymo sistemoje. Priemonė „F1 Filter Fluid + Protector“ išjudina vandenyje esančius teršalus ir nukreipia juos į filtrą. Filtrą rekomenduojama nuolat patikrinti ir išvalyti jame susikaupusius teršalus.
Jei šildymo sistema labai užteršta arba dar nebuvo eksploatuota, prieš sumontuojant filtrą TF1 ir užpildant priedu „F1 Filter Fluid + Protector“, ją rekomenduojama išplauti plovikliu „Cleaner F3“ arba „Powerflushing Cleaner F5“.
Atliekant kasmetinę šildymo sistemos apžiūrą, rekomenduojama patikrinti ir priedo „F1 Filter Fluid + Protector“ koncentraciją.

Pakuotė, atsargumo priemonės
Priemonė „F1 Filter Fluid + Protector“ išpilstyta į 500 ml talpos tarą.
Priemonė yra klasifikuojama kaip nepavojinga žmogaus sveikatai, bet, kaip ir kitas chemines priemones, saugoti nuo vaikų. Patekus ant odos arba į akis, nedelsiant labai gerai nuplauti ar išskalauti vandeniu.
buildcertbelgaqua iso14001 Kiwa logo est

 

Šaldymo ir šildymo skysčiai

Svoris 0.5 kg