Parduotuvė

Fernox DS-3 šilumokaičių ploviklis

Kalkių nuosėdų valiklis

  • Pašalina kalkes nuo karšto vandens cirkuliacijos vamzdžių, šilumokaičių, katilų, metalinių arbatinukų, dušo galvučių ir pan.
  • Ištirpina iki 50% savo kalkių masės
  • Su spalva rodančia veiklą – sustojus jis tampa mėlynas
  • Nepažeidžia metalinių paviršių, gumų, tarpiklių
  • Produktas, patvirtintas Belgijos vandens sektoriaus federacijos (Belgaqua)
  • Saugu ir paprasta naudoti
  • Talpa: 30 kg

Produkto kodas: 61009-1 Kategorijos: ,
  • Produkto ID:
  • 2102
Fernox DS-3 šilumokaičių ploviklis

 

Neutralizuoja rūgščių ploviklių likučius ir paruošia šildymo sistemą užpildyti antikorozinėmis ir pleiskanojančiomis medžiagomis. Neutralizuotas rūgštinis ploviklis yra saugus išleisti į kanalizaciją.

Techninės charakteristikos
Spalva: balta. Kvapas: bekvapis. Forma: milteliai. pH 11,8 (10% v / v). Savitasis tankis 1,74 (pakuotėje).

Vartojimo būdas ir dozavimas
Baigę darbą su rūgštiniu plovikliu, į darbinį tirpalą įpilkite netaisyklingų miltelių. 10 minučių cirkuliuokite tirpalą sistemoje. Gerai neutralizuotas rūgšties tirpalas turi tapti geltonas arba žalias. Jei tirpalas išlieka raudonas, įpilkite daugiau neutralizatoriaus ir cirkuliuokite, kol tirpalo spalva pasieks.

Išleiskite neutralizuotą tirpalą į kanalizaciją ir gerai nuplaukite sistemą švariu vandeniu, kol skalavimo vanduo bus visiškai švarus.

Švarią šildymo sistemą rekomenduojama užpildyti „Protector F1“, kuri apsaugo nuo korozijos ir pleiskanojimo.

Atsargumo priemonės
Dirginantis. Smarkiai dirgina akis. Įtariama, kad kenkia vaisingumui. Įtariama, kad kelia pavojų vaisiui. Rekomenduojama dirbti su vienkartinėmis vinilo pirštinėmis <1 val. (įsiskverbimo laikas). Jei rizikos įvertinimas rodo, kad yra purslų purslų ir dulkių atsiradimo sąlygų, būtina dėvėti patvirtinto standarto akinius. Rekomenduojama: apsauginiai akiniai su šoniniais skydais. Patekus į akis, nedelsiant gerai nuplaukite vandeniu ir nuimkite viršutinius ir apatinius vokus. Patikrinkite, ar nėra kontaktinių lęšių; jei yra, pašalinkite. Tęskite skalavimą mažiausiai 10 minučių. Kreipkitės į gydytoją.

Laikyti 5 – 30 ° C temperatūroje. Saugoti nuo vaikų. Laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo tiesioginių saulės spindulių, sausoje, vėsioje ir gerai vėdinamoje vietoje.

Visi fernox produktai

Svoris 30 kg