Parduotuvė

Fernox system neutraliser

  • Neutralizuoja rūgštiniu plovikliu „DS-40 System Cleaner” išplautą sistemą ir patį tirpalą
  • Paruošia sistemą užpildymui priemone, apsaugančia nuo apsaugos nuo korozijos ir nuovirų
  • Neutralizuotą tirpalą saugu išpilti į kanalizaciją
  • Talpa: 2 kg

Produkto kodas: 61009 Kategorijos: ,
  • Produkto ID:
  • 2091
Fernox system neutraliser

Neutralizuoja rūgštinių ploviklių likučius ir paruošia šildymo sistemą užpildymui priemone, apsaugančia nuo korozijos ir nuovirų. Neutralizuotą rūgštinį ploviklį saugu išleisti į kanalizaciją.

Techninė charakteristika
Spalva: balta. Kvapas: bekvapis. Pavidalas: milteliai. pH 11.8 (10 % v/v). Specifinis sunkis 1.74 (pakuotėje).

Naudojimo būdas ir dozavimas
Baigiant darbą su rūgštiniu plovikliu, į darbinį tirpalą supilkite neautralizavimo miltelius. Cirkuliuokite tirpalą sistemoje 10 minučių. Gerai neutralizuotas rūgštinis tirpalas turi pageltonuoti arba pažaliuoti. Jei tirpalas tebėra raudonas, įberkite daugiau neutralizatoriaus ir cirkuliuokite tol, kol pasiekis tirpalo spalva.

Išdrenuokite neutralizuotą tirpalą į kanalizaciją ir gerai praskalaukite sistemą švariu vandeniu, kol skalavimo vanduo bus visiškai švarus.

Švarią šildymo sistemą rekomenduojama užpildyti priemone „Protector F1”, apsaugančia nuo korozijos ir nuovirų susidarymo.

Atsargumo priemonės
Dirginanti priemonė. Smarkiai dirgina akis. Spėjama, kad gali kelti pavojų vaisingumui. Spėjama, kad gali kelti pavojų vaisiui. Rekomenduojama dirbti su vienkartinėmis vinilo pirštinėmis < 1 val. (prasiskverbimo laikas). Privaloma dirbti su patvirtinto standarto apsauginiais akiniais, jei rizikos vertinimo metu nustatyta, kad yra sąlygos apsitaškyti purslais, patekti dulkių. Rekomenduojama: apsauginiai akiniai su šoniniais skydeliais. Patekus į akis nedelsiant praplauti dideliu vandens kiekiu pakeliant viršutinį ir apatinį vokus. Patikrinti, ar yra kontaktiniai lęšiai; jei yra – išimti. Toliau skalauti mažiausiai 10 minučių. Kreiptis į gydytoją.

Sandėliuoti 5 – 30°C temperatūroje. Laikyti užrakintą. Saugoti nuo vaikų. Laikyti originalioje pakuotėje, apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių, sausoje, vėsioje ir gerai vėdinamoje patalpoje.

Visi fernox produktai

Fernox EN

Svoris 2 kg
Kg

2, 25